Jsme tu
pro vás!
Napište nám

Právo

Na právní oblasti všech oborů,  kterými se zabýváme, dohlíží tým zkušených a odborně uznávaných právníků z advokátní kanceláře Podroužek, Moník, Petera a partneři. Tato fungující spolupráce trvá již několik let. Spojuje nás odbornost a profesionalita a podobná filosofie. Ctíme zásadu, že všichni nemohou dělat vše.

Právo je komplexní disciplína, proto se jednotlivé kanceláře specializují na konkrétní obory. Podobně jako v medicíně. Také si nenecháte operovat srdce od zubaře, přestože je lékař. V právních službách proto nehledejte kvalit u právníků, kteří se nespecializují na danou oblast. Naše práce je velmi obsáhlé a neustále se mění. Bez dostatečné praxe a specializace může dojít k neúmyslné chybě, která může vést k nenapravitelným škodám.

Díky skvělé spolupráci s uvedenou advokátní kanceláří můžeme našim klientů garantovat ty nejlepší právní služby s danou specializací v rámci všech našich činností. Uvědomujeme si totiž, že koupě či prodej nemovitosti spadá mezi právně složité operace, kdy ochrana našich klientů je na prvním místě. Jedná se přeci o jednotky až desítky milionů.

Spolupráce s AK

přes 0 let

Stará se o vás

0 odborníků

Ročně dokončíme

přes 0 prodejů
Máte otázky z oblasti práva? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím uvedeného formuláře.

Zavolejte nebo nám napište

Naše služby

Reality

Od běžných prodejů, pronájmů přes povinné prodeje v insolvenčních řízení až po dražby.
Reality
Naši klienti naprosto automaticky získávají jeden z nejkvalitnějších právních servisů v ČR.
Právo
Velmi kvalitní odborné finanční poradenství především v oblasti hypoték a úvěrů.
Finance
Díky mediaci dosahujeme velmi dobrých výsledků ve sporech mezi věřiteli a dlužníky.
Mediace
Právní a obchodní sdělení včetně kontaktů na naše jednotlivé společnosti a profesního pojištění naleznete zde>>
IScentrum.cz © 2023-2024, provozuje IScentrum, s.r.o.
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram