Jsme tu
pro vás!
Napište nám

Finance

U finančních služeb platí, obdobně jako u právních služeb, jedno pravidlo. Pokud vám jakýkoliv finanční poradce řekne, že dělá kompletní finanční služby (pojištění – úvěry – investice), utíkejte od něj co nejdále! Je důležité uvědomit si, že každý segment ve finančnictví je sám o sobě natolik obsáhlý, že lze jen stěží očekávat kvalitní služby od jednotlivce. Pokud tedy bude jakýkoliv finanční poradce tvrdit, že to lze, pak můžeme předpokládat, že kuchař může dělat lékaře a zedník pilota. Opatrnost v tomto oboru je více než žádoucí, protože hypotéku uzavíráte na mnoho let dopředu.

V našem týmu profesionálů najdete pouze finanční poradce, kteří jsou vybaveni potřebným oprávněním ČNB a odbornými znalostmi. Zároveň si všichni plně uvědomují vážnost možných dopadů při špatně nastavených produktech financování.

Naši finanční poradci se rovněž ztotožňují s naší filozofií, že všichni nemohou dělat vše. Tento obor je velmi citlivý na odbornost a specializaci na jednotlivé odvětví ve finančnictví. Proto u nás Vám tzv. hypotékář perfektně zpracuje hypotéční úvěr, ale pojištění nebo investice Vám vyřídí jiní kolegové.

Víme, jaká je skutečná situace na trhu, jak fungují produkty bank, i to, jak se za vás postavit při jednání s bankou nebo stavební spořitelnou, abychom vám mohli zajistit to nejlepší řešení.

Působíme na trhu

přes 0 let

Stará se o vás

0 odborníků

Ročně dokončíme

přes 0 prodejů
Máte otázky z oblasti financí? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím uvedeného formuláře.

Zavolejte nebo nám napište

+420 606 718 853

Naše služby

Reality

Od běžných prodejů, pronájmů přes povinné prodeje v insolvenčních řízení až po dražby.
Reality
Naši klienti naprosto automaticky získávají jeden z nejkvalitnějších právních servisů v ČR.
Právo
Velmi kvalitní odborné finanční poradenství především v oblasti hypoték a úvěrů.
Finance
Díky mediaci dosahujeme velmi dobrých výsledků ve sporech mezi věřiteli a dlužníky.
Mediace
Právní a obchodní sdělení včetně kontaktů na naše jednotlivé společnosti a profesního pojištění naleznete zde>>
IScentrum.cz © 2023-2024, provozuje IScentrum, s.r.o.
envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram