Nabídka nemovitostí
Nacházíme se v době, kdy lze již jen těžko zneužít slabého postavení dlužníka; zabránit tomu byla v začátcích naše motivace. Vytvořili jsme značku EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ evokující druh prodejů a etablovali se na trhu. Díky postupům přístupným všem jsme získali obrovskou obchodní sílu, nabízíme tím výhodnější řešení než konkurence.

Proč se nebát koupě v režimu povinné nebo dražby si můžete přečíst v IS Magazínu.
Máte zájem
o nezávaznou
konzultaci?
Napište nám

S čím umíme pomoci

Prodeje / Dražby / Licitace

Nejen profesionálně, ale především transparentně zpracováváme každý případ, aby byl naplněn jeden z hlavních cílů povinných prodejů.

Tím cílem je maximální výtěžnost za přísně dodržovaných zákonných postupů, tak aby nebyla poškozena práva věřitelů, ale ani dlužníků.

Naším hlavním mottem v tomto oboru je, že i povinný prodej nemovitého majetku může probíhat důstojně s notnou dávkou empatie k účastníkům, což bylo historickým impulsem pro samotný vznik značky EXEKUCNINEMOVITOSTI.CZ.

Mediace

Právní služby

Na právní oblast ve všech oborech, kterými se zabýváme, dohlíží a spravuje tým zkušených a odborně uznávaných právníků z Advokátní kanceláře Podroužek, Moník, Petera a partneři.

Tato fungující spolupráce trvá již několik let, kdy hlavním důvodem spojení byla odbornost, profesionalita a podobná filosofie jako u nás, že všichni nemohou dělat vše.

Díky této dobré spolupráci můžeme našim klientů garantovat ty nejlepší právní služby v rámci všech našich činností. A pokud se nejedná přímo o činnost související s námi, kdy klienti právní činnost nehradí, mají klienti velmi exkluzivní podmínky při využití právních služeb u Advokátní kanceláře Podroužek, Moník, Petera a partneři.

Finanční služby

V našem týmu profesionálů najdete pouze finanční poradce, kteří jsou vybaveni potřebným oprávněním ČNB a odbornými znalostmi. Zároveň si všichni plně uvědomují vážnost možných dopadů při špatně nastavených produktech financování.

Naši finanční poradci se rovněž ztotožňují s naší filozofií, že všichni nemohou dělat vše a, že víc jak kde jinde je tento obor velmi citlivý na odbornost a specializaci na jednotlivé odvětví ve finančnictví. Takže u nás Vám tzv. (hypotékář) perfektně zpracuje hypotéční úvěr, ale pojištění nebo investice Vám vyřídí jiní kolegové.

Služby pro veřejnost

Veřejnosti jsme plně k dispozici, především v oblasti finančních potíží při splácení závazků spojených s nemovitostmi. Poskytujeme bezplatné poradenství, ze kterých vzešla celá řada řešení, které pomohly vyřešit našim klientům někdy až hororové situace.

Naše poradenská činnost spočívá především v důkladné analýze konkrétní situace a informovanosti klienta. Závěrem vždy doporučíme klientům takový způsob řešení, aby výsledný efekt byl co největší. Jednoduchá a z pravidla neefektivní řešení nedoporučujeme.

Díky naší filozofii tým profesionálů, kdy neděláme všichni všechno ale odděleně každý svůj obor, dosahujeme efektivní spojení, které je zásadní podmínkou pro efektivní řešení jednotlivých případů.

Využít můžete i náš projekt Zachraň si nemovitost.

Obchodní partneři

Spolupráce s obchodními partnery je pro nás zavazující. Při spolupráci vždy dbáme na veškeré potřeby obchodních partnerů, ale nikdy nepřekračujeme zákonné či etické hranice, a to bez ohledu na velikost obchodního partnera.

Náklonnost a zájem obchodních partnerů si získáváme profesionálním a odborným přístupem všech našich členů, působností po celé ČR a výkonností.

Poctivá a tvrdá práce sice nenese rychlé ovoce, ale z dlouhodobého hlediska jsme si jisti, že jsme na správné cestě. Dnes se těšíme spolupráci s mnoha partnery různých velikostí, mezi kterými jsou i ti největší ve svém oboru.

Bouráme také zvyklosti v těchto oborech, že kvalitní spolupráce musí znamenat jakýsi (kamaráčovt) s obchodními partnery.

My s klidným svědomím deklarujeme, že takové praktiky u nás nemají místo!

S našimi obchodními partnery máme dlouhodobě velmi dobré profesně korektní vztahy. Rozhodně s žádným z partnerů nechodíme na pivo či golf a není mezi našim týmem profesionálů a partnery příbuzenská provázanost.

Reference

Máte na nás dotazy?

Zavolejte nebo nám napište

+420 775 455 455

Naše služby

Reality

Od běžných prodejů, pronájmů přes povinné prodeje v insolvenčních řízení až po dražby.
Reality
Naši klienti naprosto automaticky získávají jeden z nejkvalitnějších právních servisů v ČR.
Právo
Velmi kvalitní odborné finanční poradenství především v oblasti hypoték a úvěrů.
Finance
Díky mediaci dosahujeme velmi dobrých výsledků ve sporech mezi věřiteli a dlužníky.
Mediace
Právní a obchodní sdělení včetně kontaktů na naše jednotlivé společnosti a profesního pojištění naleznete zde>>
IScentrum.cz © 2023-2024, provozuje IScentrum, s.r.o.
envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram